Logo Muzeum

INFORMACJA PRASOWA
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

pl/en

Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i gościnie

28 lipca - 10 09 2023
MIEJSCE: Muzeum nad Wisłą, Wybrzeże Kościuszkowskie 22

Otwarcie:

28 lipca (piątek), 2023, godz. 18.00

PLIKI DO POBRANIA:

Ulotka → PDF (4.75MB)

Informacja prasowa → PDFDOCX

(1.31MB, JPG) (POBIERZ)
(7.03MB, JPG) (POBIERZ)
(0.78MB, JPG) (POBIERZ)
(0.92MB, JPG) (POBIERZ)
(1.23MB, JPG) (POBIERZ)
(1.25MB, JPG) (POBIERZ)
(1.33MB, JPG) (POBIERZ)
(1.16MB, JPG) (POBIERZ)
(0.98MB, JPG) (POBIERZ)
(7.85MB, JPG) (POBIERZ)
(7.42MB, JPG) (POBIERZ)
(1.09MB, JPG) (POBIERZ)
(1.12MB, JPG) (POBIERZ)
(1.54MB, JPG) (POBIERZ)
(1.06MB, JPG) (POBIERZ)
(2.16MB, JPG) (POBIERZ)
(7.08MB, JPG) (POBIERZ)
(1.12MB, JPG) (POBIERZ)
(1.1MB, JPG) (POBIERZ)
(1.15MB, JPG) (POBIERZ)
Plakat wystawy "Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i Gościnie" w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Projekt: Agata Biskup
Plakat wystawy "Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i Gościnie" w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Projekt: Agata Biskup (1.56MB, JPG) (POBIERZ)
Próba performansu "Golden Gate (fragment)" na wystawie "Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i Gościnie" w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Fot. Pat Mic
Fragment performansu "Golden Gate" na wystawie "Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i Gościnie" w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Fot. Pat Mic (8.2MB, JPG) (POBIERZ)
Fragment performansu "Golden Gate" na wystawie "Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i Gościnie" w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Fot. Pat Mic
Fragment performansu "Golden Gate" na wystawie "Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i Gościnie" w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Fot. Pat Mic (7.75MB, JPG) (POBIERZ)
Widok wystawy "Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i Gościnie" w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Fot. Pat Mic
Widok wystawy "Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i Gościnie" w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Fot. Pat Mic (6.24MB, JPG) (POBIERZ)
Ania Nowak, fot. Pat Mic
Ania Nowak, fot. Pat Mic (4.54MB, JPG) (POBIERZ)
Michał Grzegorzek, fot. Pat Mic
Michał Grzegorzek, fot. Pat Mic (3.5MB, JPG) (POBIERZ)
Próba performansu "Kissing Doesn't Kill" do wystawy "Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i Gościnie". Fot. Pat Mic
Próba performansu "Kissing Doesn't Kill" do wystawy "Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i Gościnie". Fot. Pat Mic (1.3MB, JPG) (POBIERZ)
Próba performansu "Kissing Doesn't Kill" do wystawy "Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i Gościnie". Fot. Pat Mic
Próba performansu "Kissing Doesn't Kill" do wystawy "Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i Gościnie". Fot. Pat Mic (1.26MB, JPG) (POBIERZ)
Próba performansu "Golden Gate" do wystawy "Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i Gościnie". Fot. Pat Mic
Próba performansu "Golden Gate" do wystawy "Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i Gościnie". Fot. Pat Mic (5.83MB, JPG) (POBIERZ)
Próba performansu "Golden Gate" do wystawy "Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i Gościnie". Fot. Pat Mic
Próba performansu "Golden Gate" do wystawy "Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i Gościnie". Fot. Pat Mic (5.03MB, JPG) (POBIERZ)
Próba performansu "Golden Gate" do wystawy "Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i Gościnie". Fot. Pat Mic
Próba performansu "Golden Gate" do wystawy "Pocałunek nie zabija. Ania Nowak i Gościnie". Fot. Pat Mic (5.99MB, JPG) (POBIERZ)
(1.07MB, JPG) (POBIERZ)
A.K. Burns i L.A. Steiner, Community Action Center [Centrum Społeczności Aktywistycznej]
2010, kadr wideo, 69′. Dzięki uprzejmości A.K. Burns i L.A. Steiner oraz Video Data Bank, School of the Art Institute of Chicago.
A.K. Burns i L.A. Steiner, Community Action Center [Centrum Społeczności Aktywistycznej] 2010, kadr wideo, 69′. Dzięki uprzejmości A.K. Burns i L.A. Steiner oraz Video Data Bank, School of the Art Institute of Chicago. (0.4MB, JPG) (POBIERZ)
Sin Wai Kin, Coming off effortlessly [Spuszczać się bez trudu], 2017, makijaż odbity na chusteczce do twarzy. Kolekcja prywatna.
Sin Wai Kin, Coming off effortlessly [Spuszczać się bez trudu], 2017, makijaż odbity na chusteczce do twarzy. Kolekcja prywatna. (0.34MB, JPG) (POBIERZ)
Alicja Żebrowska, Śmierć hodowcy motyli, 2008, kadr wideo, 9′19″. Dzięki uprzejmości Alicji Żebrowskiej.
Alicja Żebrowska, Śmierć hodowcy motyli, 2008, kadr wideo, 9′19″. Dzięki uprzejmości Alicji Żebrowskiej. (0.17MB, JPG) (POBIERZ)
Petrit Halilaj, Do you realise there is a rainbow even if it’s night!? (orange red) [Czy widzisz, że tęcza świeci nawet nocą!? (pomarańczowoczerwony)], 2017, dywan, poliester, stal, konstrukcja mosiężna. Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Fot
Petrit Halilaj, Do you realise there is a rainbow even if it’s night!? (orange red) [Czy widzisz, że tęcza świeci nawet nocą!? (pomarańczowoczerwony)], 2017, dywan, poliester, stal, konstrukcja mosiężna. Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Fot. Monika Szalczyńska. (1.16MB, JPG) (POBIERZ)
© Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie